Lista drużyn

The tourists
Marcin Ciura Google Kraków
Piotr Wiczorek Google Kraków
Kamil Skalski Google Kraków
RuntimeError
Aleksandra Kobus VIII LO w Poznaniu Poznań
Maciej Uniejewski VIII LO w Poznaniu Poznań
Konrad Krakowski VIII LO w Poznaniu Kościan
The Buggers
Marcin Szymura VIII Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu Poznań
Jakub Kuderski VIII Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu Poznań
Bartosz Prusak VIII Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu Kobylniki
فيليبا فريق
Michał Chołdrych VIII LO Poznań Poznań
Filip Kazubski VIII LO Poznań Poznań
Natalia Kaczor VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Kościan
Escodrion (czyt. Eskodrjon)
Katarzyna Doroszewska VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Poznań
Bernard Baker VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Kiekrz
Mateusz Ledzianowski VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Poznań
LO 8 - Biedni Maturzyści
Damian Grzeszczuk VIII LO Poznań
Beata Szturemska VIII LO Poznań
Wojciech Pazda VIII LO Poznań
Gargamele
Paweł Dybiec XIV LO we Wrocławiu Wrocław
Marcin Robert XIV LO we Wrocławiu Wrocław
Natan Sągol XIV LO we Wrocławiu Wrocław
hakuna matata
Łukasz Orkowski Zespół Szkół Politechnicznych we Wrześni im. Bohaterów Monte Cassino Września
Piotr Miłończyk Zespół Szkół Politechnicznych we Wrześni im. Bohaterów Monte Cassino Września
Mateusz Radny Zespół Szkół Politechnicznych we Wrześni im. Bohaterów Monte Cassino Września
NoDeltaNoSleep Jaro&Wilq&Krzychu KoxTeam
Krzysztof Olejniczak VIII Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu Poznań
Jarosław Synak VIII Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu Poznań
Paweł Wilczyński VIII Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu Poznań
Grupa Galois
Jakub Tarnawski Uniwersytet Wrocławski Wrocław
Damian Straszak Uniwersytet Wrocławski Racibórz
Anna Piekarska Uniwersytet Wrocławski Wrocław
Pwnagers
Maciej Szeptuch Uniwersytet Wrocławski Wrocław
Mateusz Markiewicz Uniwersytet Wrocławski Wrocław
Łukasz Dąbek Uniwersytet Wrocławski Wrocław
Implikujemy djakstrę w dwie minuty
Szymon Stankiewicz VI LO im. J.Kochanowskiego w Radomiu Radom
Karol Farbiś VI LO im. J.Kochanowskiego w Radomiu Tomaszów
Krzysztof Stanisławek VI LO im. J.Kochanowskiego w Radomiu Radom
Looking for a Challenge?
Tomasz Idziaszek Uniwersytet Warszawski Łomianki
Jakub Łącki Uniwersytet Warszawski Radunica
Jakub Radoszewski Uniwersytet Warszawski Poznań
Warsaw Forfiters
Tomasz Kulczyński Google Warszawa
Jakub Pachocki Uniwersytet Warszawski Warszawa
Piotr Niedźwiedź CodiLime Warszawa
Hyoka
Mariola Kowalska I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie Gniezno
Adrian Dąbek I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie Gniezno
Bartłomiej Popielarz I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie Gniezno
eMBe-mAnd-GikS
Michał Bartoszkiewicz - Wrocław
Maciej Popowicz brak Wrocław
Paweł Olchawa - Opole / Wrocław
Baton na ostatnim zakręcie
Sebastian Petruczynik Uniwersytet im. Adama Mickiewicza Poznań
Szymon Majewski Uniwersytet im. Adama Mickiewicza Poznań
Gorzędzieje
Marcin Wilczyński VIII LO Poznań Poznań
Jędrzej Walkowiak VIII LO Poznań Poznań
Szymon Melewski VIII LO Poznań Poznań
Elektryczny Zespół Trakcyjny
Piotr Jagiełło Uniwersytet Wrocławski Dłużyna Dolna
Kacper Sowa Uniwersytet Wrocławski Żary
Piotr Strzelecki Uniwersytet Wrocławski Opole
UWr Słodziaki
Paweł Pająk ADB Zielona Góra
Władysław Kwaśnicki Google Kraków
Przemysław Uznański LaBRI/INRIA Bordeaux
SGH
Filip Borowiec MiMUW Warszawa
Maciej Foks Uniwersytet Warszawski Warszawa
Wojciech Staszkiewicz Uniwersytet Warszawski Zameldowania: Żywiec, Nauki: Warszawa
Stowarzyszenie Telnet
Michał Krasnoborski Uniwersytet Warszawski Lidzbark Warmiński
Paweł Walczak Uniwersytet Warszawski Gdynia
Bartłomiej Wiśniewski Uniwersytet Warszawski Gdynia
Google3
Alan Meller Google Olsztyn
Witold Jarnicki Google Kraków
Rafał Sokołowski Google Kraków
Suchary Schabowe
Piotr Ożga UAM Bydgoszcz/Poznań
Kacper Kaśków UAM Skwierzyna/Poznań
Marcin Mateusz Hanc UAM Poznań
ProKoxxxy z Mjami
Michał Tomczyk Politechnika Poznańska Koziegłowy
Olgierd Pilarczyk Politechnika Poznańska Poznań
Andrzej Nowicki Politechnika Poznańska Poznań
Poznań Napinators
Witold Szymaniak Politechnika Poznańska Poznań
Marcin Szubert PUT Poznań
Wojciech Mruczkiewicz PUT Swarzędz
Challenge accepted
Michał Nowicki Politechnika Poznańska Poznań
Mateusz Kurek Politechnika Poznańska Poznań
Jakub Kędzierski Politechnika Poznańska Poznań
Jagiellonian Infinity
Robert Obryk Uniwersytet Jagielloński Kraków
Maciej Wawro Uniwersytet Jagielloński Kraków
Adam Polak Uniwersytet Jagielloński Kraków
#-nięci
Marcin Drzewiecki 8 Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu Poznań
Filip Śnieguła VIII Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu Poznań
Adam Pioterek 8 Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu Luboń Poznań
#-team
Dawid Jewko Uniwersytet im. Adama Mickiewicza Poznań
Andrzej Rumiński Uniwersytet im. Adama Mickiewicza Toruń/Poznań
Miłosz Makowski Uniwersytet im. Adama Mickiewicza Toruń/Poznań
Garbage Collectors
Piotr Żurkowski Politechnika Poznańska Swarzędz
Konrad Baumgart Politechnika Poznańska Bydgoszcz
Aleksander Kędzierski Politechnika Poznańska Szczecin
Average-Gifted Humans
Martyna Wałaszewska Akademia Górniczo-Hutnicza Bydgoszcz
Szymon Gut Akademia Górniczo-Hutnicza Gliwice
Adam Obuchowicz Akademia Górniczo-Hutnicza Zielona Góra
using namespace UAM_algorithm;
Mateusz Pestka UAM Wojnowice
Oskar Ziegenhagen UAM Oborniki
Maciej Pawlaczyk UAM Bydgoszcz
UWr Generations
Marcin Dublański Uniwersytet Wrocławski Krosno Odrzańskie / Wrocław
Paweł Gawrychowski Uniwersytet Wrocławski Saarbrücken
Grzegorz Głuch Uniwersytet Wrocławski Wrocław
...
Krzysztof Pieńkowski - Wrocław
Adam Schaefer - Wroclaw
Michal Szumski - Stary Kisielin/Wrocław
SprzedamWiedźmina2
Grzegorz Prusak Uniwersytet Warszawski Kobylniki, Warszawa
Wojciech Nadara Uniwersytet Warszawski Warszawa
Marcin Smulewicz Uniwersytet Warszawski Skierniewice, Warszawa
staszic1
Arkadiusz Wróbel XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
Monika Olchowik XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
Artur Dobrogowski XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
Jagiellonian B-29
Michał Bejda Uniwersytet Jagielloński Kraków
Wiktor Kuropatwa Uniwersytet Jagielloński Kielce
Dawid Pustułka Uniwersytet Jagielloński Kraków
staszic2
Marek Sommer XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
Rafał Stafański XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
Jakub Stanecki XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
staszic3
Stanisław Purgał XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
Grzegorz Fabiański XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
Wojciech Jabłoński XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
Jagiellonian Insomnia
Igor Adamski Uniwersytet Jagielloński Kraków
Piotr Bejda Uniwersytet Jagielloński Kraków
Michał Sapalski Uniwersytet Jagielloński Kraków
Jagiellonian Mammoths
Lech Duraj Uniwersytet Jagielloński Kraków
Grzegorz Gutowski Uniwersytet Jagielloński Kraków
Grzegorz Herman Uniwersytet Jagielloński Kraków
Domofoniarze
Michał Glapa V Liceum Ogólnokształcące Kraków
Grzegorz Świrski V Liceum Ogólnokształcące Kraków
Szymon Łukasz V Liceum Ogólnokształcące Kraków
Kolobok
Marcin Andrychowicz Uniwersytet Warszawski Grójec, Warszawa
Maciej Klimek Uniwersytet Warszawski Warszawa
Tomasz Kociumaka Uniwersytet Warszawski Warszawa
TWIPS
Rafał Rychcicki Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie Szczecin
Robert Rychcicki Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie Szczecin
Mateusz Bożykowski Gamelion Studios Szczecin
Tędzy Oiści
Adrian Naruszko VI LO im. J.Kochanowskiego w Radomiu Radom
Michał Murawski VI LO im. J.Kochanowskiego w Radomiu Radom
Piotr Nosek VI LO im. J.Kochanowskiego w Radomiu Radom
Jagiellonian Brainstorm
Andrzej Dorobisz Uniwersytet Jagielloński Kraków
Kamil Sałaś Uniwersytet Jagielloński Kraków
Wojciech Lis Uniwersytet Jagielloński Chorzów
Trzej panowie
Bartłomiej Dudek Uniwersytet Wrocławski Wrocław
Maciej Dulęba Uniwersytet Wrocławski Wrocław
Mateusz Gołębiewski Uniwersytet Wrocławski Wrocław
PrzyjechaliśmyPoPizzę
Paweł Florczuk Uniwersytet Wrocławski Brzeg
Krzysztof Skrzynecki UWr Wrocław
Karol Michał Paweł Suszczyński Uniwersytet Wrocławski Wrocław
UWr AWK
Adam Kunysz Uniwersytet Wrocławski Wrocław
Karol Konaszyński Uniwersytet Wrocławski Wrocław
Wiktor Janas Uniwersytet Wrocławski Wrocław
Pogromcy Świstaków
Bartosz Kostka XIV LO we Wrocławiu Lubin
Daniel Danielski XIV LO we Wrocławiu Zgorzelec
Tomasz Syposz XIV LO we Wrocławiu Wrocław
UWr Pieprzu
Krzysztof Pieprzak Uniwersytet Wrocławski Oława
Paweł Michalak Uniwersytet Wrocławski Kalisz
Artur Kraska Uniwersytet Wrocławski Bydgoszcz
Codellica
Michał Kownacki Uniwersytet Wrocławski Wrocław
Krzysztof Story Uniwersytet Wrocławski Wrocław
Wojtek Kozaczewski Uniwersytet Wrocławski Wrocław
VI LO Poznań
Artur Michalak VI LO im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu Poznań
Ewelina Staniszewska VI LO im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu Luboń Poznań
Radosław Kwartnik VI LO im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu Poznań
Wścieknięte Surykatki
Kuba Kmiotek VI LO im. J. Kochanowskiego w Radomiu Makowiec
Ewelina Krakowiak VI LO im. J. Kochanowskiego w Radomiu Januszno
Emil Hotkowski I LO im. S. Żeromskiego w Żyrardowie Mszczonów
Jagiellonian Awakening
Jonasz Pamuła Uniwersytet Jagielloński Kraków
Jakub Adamek Uniwersytet Jagielloński Kraków
Grzegorz Guśpiel Uniwersytet Jagielloński Kraków
JKŁ
Katarzyna Basiukajc Uniwersytet im. Adama Mickiewicza Stargard Szczeciński / Poznań
Jędrzej Garnek Uniwersytet im. Adama Mickiewicza Poznań
Łukasz Nizio Uniwersytet im. Adama Mickiewicza Zakrzewko / Poznań
TWIZUT
Tomasz Wojdyła Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie Szczecin
Damian Machlański Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie Szczecin
KTK
Piotr Turek - Warszawa
Michał Karnicki - Warszawa
Kacper Kościeński - Warszawa
jakkolwiek
Paweł Mechliński Uniwersytet Wrocławski Wrocław
Kamil Sutkowski Uniwersytet Wrocławski Wrocław
Aleksandra Spyra Uniwersytet Wrocławski Wrocław
My po ciastka.
Bartosz Koniński Politechnika Poznańska Konin
Przemysław Grzeszczak Politechnika Poznańska Konin
Mateusz Angulski Politechnika Poznańska Konin
Fellowship of Bigos
Maciej Stanek LOVIII Poznań
Krzysztof Tomczak LOVIII Poznań
Maciej Gilski LOVIII Poznań
Trzaskacze Zadanek
Michał Cylwik XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin
Filip Chmielewski XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin
Paweł Nowak XIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin
PŁatnerze w PŁaszczach 😱
Grzegorz Graczyk Politechnika Łódzka Łódź
Paweł Tarasiuk Politechnika Łódzka Łódź
Andrzej Stasiak Politechnika Łódzka Łódź
Jeźdźcy Hardkoru
Michał Stasiak Politechnika Łódzka Łódź
Piotr Marcińczyk Politechnika Łódzka Łódź
Tobiasz Jankowski Politechnika Łódzka Łódź
Warsaw Crows
Piotr Kufel Uniwersytet Warszawski Warszawa
Sebastian Lisiewski Uniwersytet Warszawski Katowice/Warszawa
Przemysław Horban Uniwersytet Warszawski Katowice/Warszawa
Jagiellonian Threesome
Anna Dymek Uniwersytet Jagielloński Modlniczka, Kraków
Konrad Kraszewski Uniwersytet Jagielloński Kraków
Krzysztof Kleiner Uniwersytet Jagielloński Kraków
UMK-1
Damian Kurpiewski Uniwersytet Mikołaja Kopernika Toruń
Anna Majka Uniwersytet Mikołaja Kopernika Toruń
Andrzej Zakrzewski Uniwersytet Mikołaja Kopernika Toruń
GdzieTaPizza?
Mateusz Bartos III LO Poznań
Piotr Jaszkiewicz III LO Poznań
Piotr Mitkowski III LO Poznań
Manifest Programistyczny
Marcin Chmiel VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Poznań
Jan Bajer VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Poznań
Maciej Spychała VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Wiry
Packed Sorting
Janusz Wróbel Uniwersytet Wrocławski Wrocław
Tadeusz Dul Uniwersytet Wrocławski Wrocław/Wojkowice
Wojciech Kuprianowicz Uniwersytet Wrocławski Wrocław
Jezus Panem na 100%
Bartosz Łukasiewicz III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni Starogard Gdański/Gdynia
Filip Czaplicki III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni Tczew/Gdynia
Michał Kowalewski III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni Gdynia
Legion Szuwara
Błażej Magnowski III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni Gdańsk / Gdynia
Stanisław Barzowski III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni Gdynia
Kamil Żyła III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni Gdynia
BruteForceOne2
Adrian Szymczak Politechnika Poznańska Gniezno
Mateusz Dembski Politechnika Poznańska Komorze
Michał Tomczyk Politechnika Poznańska Poznań
DreamTeam
Jakub Staroń V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej Bielsko-Biała
Grzegorz Mrukwa V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej Bielsko-Biała
Marcin Kudla LO im. Noblistów Polskich Rydułtowy
Jesus Hooligans
Jędrzej Smaruj III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni Gdańsk
Aleksander Pawlak III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni Gdynia
Adam Szefer III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni Lubichowo/Gdynia
Zblazowane Cioły
Mateusz Zieliński Liceum Akademickie w Zespole Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu Włocławek Toruń
Paweł Szewczyk Liceum Akademickie w Zespole Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu Wirkowice Toruń
Paweł Jankowski Liceum Akademickie w Zespole Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu Toruń
UMK-2
Łukasz Kuliński Uniwersytet Mikołaja Kopernika Toruń
Łukasz Lewczuk Uniwersytet Mikołaja Kopernika Toruń
Jakub Kluczewski Uniwersytet Mikołaja Kopernika Toruń
Jest Lipa
Michał Cłapiński Liceum Akademickie w Zespole Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu Toruń
Dawid Kuczma Liceum Akademickie w Zespole Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu Grudziądz Toruń
Wojciech Zieliński Liceum Akademickie w Zespole Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu Więcbork Toruń
Jagiellonian Corrugated Iron
Michał Piekarz Uniwersytet Jagielloński Kraków
Katarzyna Janocha Uniwersytet Jagielloński Kraków
Mateusz Twaróg Uniwersytet Jagielloński Kraków
PST
Piotr Zdanowicz UAM Poznan
Szymon Kałasz UAM Poznan
Tomasz Dwojak UAM Poznan
Jagiellonian Rakamakafon
Wojciech Łopata Uniwersytet Jagielloński Kraków
Michał Zgliczyński Uniwersytet Jagielloński Kraków
Jacek Szmigiel Uniwersytet Jagielloński Kraków
Liga Sprawiedliwych
Mateusz Babiaczyk VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Poznań
Jakub Tomczak VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Luboń Poznań
Michał Kałczyński VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Poznań
Ostatnie miejsce
Stanisław Prinke Uniwersytet Rolniczy w Krakowie Poznań
Przemysław Gwóźdź Katedra Cybernetyki w Łowiczu Poznań
Arkadiusz Waliszewski For(om Sp Zł0.00 Poznań
Wojownicy Programistycznego Dżihadu
Piotr Pietrzak XIV LO we Wrocławiu Częstochowa
Kajetan Ożarowski XIV LO we Wrocławiu Wrocław
Michał Szmidt XIV LO we Wrocławiu Wrocław
Aardvarks
Jarosław Kwiecień Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi we Wrocławiu Mirków/Wrocław
Agnieszka Dudek Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi we Wrocławiu Wrocław
Jakub Zadrożny Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi we Wrocławiu Wroclaw
Cwałujące Wieprze
Ireneusz Tejman PJIIT Warszawa
Mariusz Kostkiewicz PJIIT Warszawa
Mateusz Jarzyna PJIIT Warszawa
Hyperboloid
Maciej Kacprzak VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie Warszawa
Tymon Czarnota VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie Warszawa
Damian Czapnik VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie Warszawa
Bad piggies
Łukasz Marecik Uniwersytet Warszawski Warszawa
Marek Rogala Uniwersytet Warszawski Warszawa
Kamil Yurtsever Uniwersytet Warszawski Warszawa
Close Enough
Krzysztof Wędrowicz III Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu Poznań
Mateusz Roth III Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu Poznań
Piotr Tomczyk Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II Luboń Poznań
#define ever ( ; ; )
Przemek Komosa Politechnika Gdańska Gdańsk
Piotr Kąkol Politechnika Gdańska Gdańsk
Jakub Podeszwik Politechnika Gdańska Gdańsk
Drużyna mlekołaków
Krzysztof Piecuch Uniwersytet Wrocławski Katowice
Alicja Chaszczewicz Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi we Wrocławiu Wrocław
Wojtek Gołaszewski Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi we Wrocławiu Wrocław
Omerta
Albert Łącki Uniwersytet Jagielloński Kraków
Kasper Kopeć Uniwersytet Jagielloński Kraków
Adam Zydroń Uniwersytet Jagielloński Kraków
Invictus
Aleksander Wdowiński Politechnika Poznańska Poznań
Michał Ślusarczyk Politechnika Poznańska Poznań, Rabowice
Patryk Karolak Politechnika Poznańska Poznań, Żnin
ja chce jajka zjeść
Karol Lisiecki Politechnika Poznańska Poznań
Radek Osten Politechnika Poznańska Poznań
Kamil Pawluczuk Politechnika Poznańska Poznań
Implikujemy bogo sorta w 2 minuty
Filip Plata VI LO im. Jana Kochanowskiego w Radomiu Pastwiska
Konrad Sikorski VI LO im. Jana Kochanowskiego w Radomiu Przysucha
Rafał Godlewski VI LO im. Jana Kochanowskiego w Radomiu Radom
Jagiellonian Enlightenment
Dominik Dudzik Uniwersytet Jagielloński Kraków
Michał Feret Uniwersytet Jagielloński Kraków
Marek Wróbel Google Kraków